4 názory k “Rastúca nezamestnanost súvisí s problematikou mobbingu

 1. Pani poslankyňa Rimanská, chcem vám povedať ž mám veľký problém s exekútorkou a exekúciou kvôli práve tomu že ma zákon odobraním vodičského preukazu legálne týra a nikomu zo zákonodárcov to nevadí. Sú tu porušované ľudské práva a ústava a neviem to riešiť. Chcem vám poslať dokument ktorý idem posielať ombutsmanke ako sťažnosť na porušovanie ľudských práv a teda mojich práv.
  moje telefónne číslo je 0918 080 099. Bol by som rád, keby ste sa mi čo najskôr ozvala, nakoľko by som to s vami rád riešil. Prax a život pod tlakom exekútora je na infarkt a bol by som rád, keby sa môj prípad ako odštrašujúci príklad riešil v parlamente.
  Potrebujem akútne pre svoju existenciu vodičský lebo podnikám a exekútorka mi týmto bráni sa postaviť na nohy.
  Ďakujem.

 2. Tým, že mi štát bráni v podnikaní, budem nútený rozšíriť rady nezamestnaných a podať možno osobný bankrot.
  Som nesmierne poškodzovaný.
  Ďakujem.

 3. Dobrý deň! Chcem Vám pani poslankyňa vyjadriť veľkú poklonu k boju proti mobbingu na pracovisku. Nikdy som si nemyslela, že túto formu vzťahov na pracovisku zažijem aj ja, mierumilovný človek, uplatňujúc demokraciu, hoci som vo vedení školy už 10-rok. Nikdy som s kolegyňami nemala problém, ani s vedením, až kým neprišiel do vedenia obce človek, ktorý obľubuje rozvracanie dobre fungujúceho kolektívu. Arogantnosť, s akou vystupuje k nám, k svojim zamestnancom vytýka nám, hoci sa tak nesprávame. Máme svoju prácu radi, prácu s deťmi v škole sme mali veľmi dobre zorganizovanú, samozrejme vždy je čo vylepšovať. Od kedy sa tento človek stal náš zamestnávateľ – sme škola bez právnej subjektivity narába s našimi citmi, rozvracia naše dobré vzťahy, prekrúca všetko, čo povie, len aby voči druhému vystupoval ako spravodlivý. Samozrejme, že sme si začali hľadať inú prácu, nakoľko si tohto človeka zvolili ľudia v obci, ale netušili, čo vie robiť so svojimi podriadenými. Takto sa pracovať pod napätím s deťmi nedá. Nemali by zažívať naše konflikty, ale bohužiaľ to prežívajú s nami – so svojimi učiteľkami. Dokedy?

Komentáre sú zakázané.