Reakcie na vysielanie rádia Regina

Dobrý večer,
prajem poslucháčom rádia Regina KE.
Pozdravujem pani JUDr. Ritomsku, ktorej sa chcem verejne podakovat za obhajovanie na súde v Žiline a za vítazstvo jej zásluhou v súdnom procese. Vykonáva obdivuhodnú, odbornú a obetavú prácu v prospech šikanovaných ludí na pracoviskách, kde zlyhávajú pracovné vztahy aj odborové organizácie. Prajem jej vela síl do tejto nárocnej práce.
Vyzývam ludí, aby sa nebáli a bránili svoje práva na pracoviskách.
Prajem pekný vecer.
S pozdravom
Ing.F, Žilina
super…treba s touto problematikou sa vazne v nasej spolocnosti zaoberat….ja som osobne to zazila..a myslim je nas vela..Dakujem za oznam.
Rada by som si vypocula, az na to, ze nemam radio ani tv. Azda to budu nahravat!
prajem vsetko dobre
m. n.
Nie su to len ucitelia, ktorych sikanuju. Mna sikanuju aj tym, ze si vymyslaju story, … Keby neodpocuvali, ale priamo oslovili, tak to bude o inom.Nebudu musiet mi podhadzovat “obrazky”, etc. Ani pouzivat, tych s ktorymi som v nejakom kontakte na rozne ciele.
S uctou,
V. H., dr.
Toto je vynikajúci spôsob ako na túto problematiku, ktorá sa neustále rozširuje, upozornit ludí a poradit co majú robit.Dat im kvapku nádeje a povzbudenia. Budem pocúvat. Vela štastia!
KH

Dobry den,
Dakujem za info, aj ked nebudem moct tuto relaciu pocuvat, nakolko som pracovne do konca leta v Chorvatsku ako delegatka.
Ziskala som prac.zmluvu na cele leto z coho sa velmi tesim.
Ale pracovne podmienky su otrasne. Robime pre sukromnicku a tak pracovna doba je 10-15 hodin dennodenne, o com nebola pri podpise zmluvy ani rec. Hodinova mzda nam tak vychadza na nieco viac ako 1€.
Skusim to nejako vydrzat, lebo skusenost v zahranici sa mi zide. Ale podmienky su neludske.
Takyto stav u sukromnika viem este ako tak pochopit, nakolko plati z vlastneho vrecka. Ale v statnej sfere vnimam tento stav ako neprijatelny a ako hrube porusovanie zakona.

Zelam vela uspechov.
A pekne leto.
E. Z.